libre-klein extra klasse
Detail inschrijvingen nationaal seizoen 2018-2019 per 29-11-2022
Print

115 District Berkel en Slinge (NON)
Wedstrijdleider PK: J. Jansink (Johan) - 06-40263789 - j.jansink2016@gmail.com

125417-10511-Biljartvereniging BCB-Misterpoort-Vultink B. (Barry) -AALTEN

120 District Betuwe Veenendaal (MN)
Wedstrijdleider PK: H. de Ridder (Hans) - 06-53401165 - hansder@planet.nl

206221-10292-CARAMBOLE-Veldhoven D. van (Danny) -DEIL
113997-10292-CARAMBOLE-Meeuwen T. van (Tonny) -BEESD
105353-10292-CARAMBOLE-Ridder H. de (Hans) -ASPEREN
215243-10292-CARAMBOLE-Koeijvoets D.A.G. (Danny) -TILBURG
225191-10292-CARAMBOLE-Wennekes E. (Erik) -BENEDEN-LEEUWEN
106906-15613-ONS TEHUIS-Sanders T. (Theo) -DODEWAARD
179860-10292-CARAMBOLE-Evers J.T.H. (Jan) -LEERSUM

142 District Delta Zuidwest (ZN)
Wedstrijdleider PK: L. Hakbijl (Leo) - 06-51537923 - leo@lhakbijl.nl

145645-11474-ALDOENDE LEERT MEN-Punder J.A. de (Johan) -GOES
182002-11477-KWADENDAMME-Berg P.G. van den (Pierre) -HANSWEERT

132 District Den Haag (WN)
Wedstrijdleider PK: D.J.R. Coli (Dennis) - 06-10387076 - denjol@hotmail.com

144419-11026-ZUIDERKWARTIER-Stuurland M.C.R. (Marlon) -DEN HAAG
118965-11035-W.B.D.-Pot D.D. (Rick) -LEIDEN
233388-11026-ZUIDERKWARTIER-Orhan Y. (Yakup) -DEN HAAG

138 District Dordrecht (WN)
Wedstrijdleider PK: P. Verhaar (Piet) - 06-23357419 - pietvangerte@hotmail.com

209198-11192-HET WAPEN VAN ALBLASSERDAM-Exalto D. (Dick) -HARDINXVELD GIESSENDAM

130 District Duinstreek (WN)
Wedstrijdleider PK: P.R. Walgreen (Peter) - 06-22008200 - peterwalgreen@ziggo.nl

205131-12318-B.C.O.-Moerdijk A. (Fons) -LEIDEN
118099-12720-COMM. RECR. BILJ. BOLLENSTREEK-Voort G. van der (Gerard) -NOORDWIJKERHOUT
149439-10963-Sport-Groot J.K.B.D. (Jaap) -ZOETERMEER
149377-10968-CONCORDIA-Walgreen P.R. (Peter) -ROELOFARENDSVEEN
117870-10954-DE ENGEL-Dijk E. van (Erik) -LISSE
124144-12318-B.C.O.-Kerkman J.W.A. (Jos) -VOORHOUT

119 District Eem- en Flevoland (MN)
Wedstrijdleider PK: L. Albers (Lilian) - 06-42412911 - herman.en.lilian@gmail.com

214422-13576-BOK-Kroon R. (Rick) -AMERSFOORT
139387-10760-De Jol-Out R.G. (Rob) -LELYSTAD
155877-13576-BOK-Westerhoff M. (Marco) -AMERSFOORT
112753-10760-De Jol-Wubbels W. (Wim) -ZWOLLE
219362-10760-De Jol-Klinge P. (Peter) -LELYSTAD

102 District Friesland (NON)
Wedstrijdleider PK: G. Ketelaar (Gerard) - 06-27830198 - gketelaar92@gmail.com

122199-12936-Biljartclub Gorredijk-Overwijk A. (Andries) -LIPPENHUIZEN
237176-15797-BV Noardeinde Workum-Goot P. van der (Peter) -WORKUM
220320-15549-Biljartschool D. vd Veen-Beukema N.F. (Nico) -SNEEK
208417-12936-Biljartclub Gorredijk-Twint R. (Roderik) -OLDEBERKOOP

103 District Groningen Drenthe (NON)
Wedstrijdleider PK: P. Potjewijd (Pieter) - 06-83824367 - p.potjewijd@gmail.com

155321-10607-ASSER BILJART CLUB '08-Keizerswaard M. van (Martin) -DIEVER
73638-15539-VALTHERMOND-Schaarman F. (Fred) -SCHOONOORD
223939-10610-EMMEN '65-Remerie R. (Rene) -NIEUW-WEERDINGE

149 District Hertogenbosch (MN)
Wedstrijdleider PK: N.H.I.F. van Alebeek (Nico) - 06-22711118 - nicovanalebeek@gmail.com

102101-10150-BV de Hazelaar-Kwaks A.F.F.E. (Albert) -'S HERTOGENBOSCH
135706-10139-Biljartvereniging 't Ivoor-Wiel A.I.G.M. van der (Don) -BOXTEL

121 District Het Sticht (MN)
Wedstrijdleider PK: J.D. Veldwijk (Jan) - 06-23304713 - janveldwijk@hotmail.com

222216-10260-RAPIDITAS-Zieltjens J. (Jimmy) -HILVERSUM
212199-15790-BV Nieuwegein-Wijers D.P.C. (Dennis) -TIEL
205086-10244-'T CENTRUM-Kremer R. (Rob) -PURMEREND

154 District Kempenland (ZN)
Wedstrijdleider PK: M. Blom (Maria) - 040-2438015 - Blom-ederveen@kpnplanet.nl

107336-12956-B.D.L.-Martens J.C.G. (Johan) -WEERT
208997-11536-Biljartvereniging d'n Babbel-Mol A.H.M. van (Ad) -WINTELRE
208933-13227-H.A.S.-Hermans L.M. (Ludo) -NEERPELT (BELGIE)
265521-12956-B.D.L.-Kemmerling J. (Jos) -ELL
160193-12242-DUBAC-Castelijns K. (Kees) -DUIZEL

156 District Maastricht e.o. (ZN)
Wedstrijdleider PK: H. Peters (Harrij) - 06-46188593 - hgl.peters@home.nl

181316-15490-BC Maarland-Snijders W. (Willem) -EIJSDEN

137 District Midden Holland (WN)
Wedstrijdleider PK: M.C. Drost (Marcel) - 0795932722 - md66@ziggo.nl

167368-15765-BV De Hoog/Van der Wilt-Wilt B. van der (Bas) -WADDINXVEEN
217156-12173-DE MUSKETIER-Bemmel J. van (Jan) -BOSKOOP

146 District Midden-Brabant (ZN)
Wedstrijdleider PK: N.A.M. van den Hooff (Bert) - 06-21108814 - tilburg49@ziggo.nl

129353-13037-V.O.O.-Nunen A.J.L.M. van (Ad) -UDENHOUT
171553-10077-Houdt Moedig Stand-Vastre I.W.P. (Ivo) -TILBURG

118 District Nijmegen (MN)
Wedstrijdleider PK: S.D.C.M. Megens-van Geel (Sebina) - 06-44462736 - secretaris@bvwoezik100.nl

229871-10334-MOIRA-Zouwen C van der (Coen) -NIJMEGEN
131030-11608-DE TREFFERS-Toonen J.H.R. (Hans) -BOXMEER
152880-10334-MOIRA-Bruijn F. de (Frank) -WIJCHEN
207179-11608-DE TREFFERS-Peeters A.H.M. (Tonny) -BOXMEER

125 District Noord Holland Midden ()
Wedstrijdleider PK: J.H. Berg (Janhans) - 06-45756316 - janhans.berg@xs4all.nl

236362-14003-DE MUSKETIERS-Oostveen F. van (Frank) -PURMEREND IS
115769-10844-DOOR VRIENDEN OPGERICHT-Koorn J. (Jan) -WINKEL
173154-10830-ONDER ONS-Volker A. (Alex) -CASTRICUM

104 District Noordoost Overijssel (NON)
Wedstrijdleider PK: P. Timmer (Peter) - 06-40765347 - petertje.timmer14@hotmail.com

159977-12462-PHOENIX-Vos H. (Henk) -COEVORDEN
104489-12462-PHOENIX-Herbers F. (Ferry) -HARDENBERG
212263-10661-PADBERG-Minke J.A. (Jan August) -DEDEMSVAART

150 District Oss (MN)
Wedstrijdleider PK: J.G. van de Camp (Johnny) - 06-53870552 - johnnymegen@hotmail.com

151695-10161-KRIJT OP TIJD-Vugts H.P.J.M. (Henk) -OSS
163267-13560-BV Jong Geleerd-Robben M.J. (Mark) -VOLKEL
171982-13560-BV Jong Geleerd-Thoonen A.P.M. (Bert) -BOEKEL

136 District Rotterdam (WN)
Wedstrijdleider PK: M. den Boer (Martin) - 06-18318611 - martindenboer@ziggo.nl

182052-12123-SCHOLLEVAAR-Timmers R. (Raymond) -HOOGVLIET ROTTERDAM
134746-11126-Biljartvereniging Kralingen-Stelk A.M. (Andro) -ROTTERDAM
146431-11122-DE POSTHOORN-Robbemont J. (Jaco) -'S-GRAVENDEEL
203107-12123-SCHOLLEVAAR-Mandemaker A. (Bert) -HOOGVLIET ROTTERDAM

110 District Stedendriehoek (NON)
106726-10527-DE PELIKAAN ZUTPHEN-Peters R. (Reinder) -DIEREN
110326-10527-DE PELIKAAN ZUTPHEN-Schigt W.M. (Wilfred) -WARNSVELD
137954-13610-BV Zandweerd-Addis G. (Giuseppe) -DEVENTER
113320-10469-DE VOORSTAD-Michielsen T. (Tonie) -SCHALKHAAR

131 District Veen- en Rijnstreek (WN)
Wedstrijdleider PK: J.J.M. Verdel (Jos) - 071-3314864 - josverdel@ziggo.nl

160015-15770-Vrienden Biljarten Samen-Duivenvoorde P. van (Piet) -RIJNSBURG
154165-11145-DE PLAS-Tol T. van (Tinus) -NIEUWVEEN
108132-11149-JACOBSWOUDE-Stralen F.J.H. van (Ferry) -ALPHEN A/D RIJN
114007-11145-DE PLAS-Wedema M. (Michael) -WADDINXVEEN
220612-11160-'T FORT-Wahlen W.P. .M. (Willem) -DE KWAKEL

114 District Veluwezoom (MN)
Wedstrijdleider PK: L.F.P. Pijnenburg (Leon) - 06-12037120 - leonpijnenburg@gmail.com

113575-10774-REMBRANDT-Gerritsen R. (Rudy) -ARNHEM
178271-12554-PETERSBERG-Aaldering R.J.T. (Robert) -ARNHEM

155 District Venlo e.o. (ZN)
Wedstrijdleider PK: E.P.M. van de Venne (Edmond) - 06-33148780 - pkleider@knbb-venlo-eo.nl

160092-13672-ABC 't Töpke-Derks T.M.J. (Theo) -SINT ANTHONIS

133 District Vlietlanden (WN)
Wedstrijdleider PK: L. Ligthart (Lenny) - 06-24652088 - Dribbel35@gmail.com

129594-12922-'T GROENE HART-Zalm J.T. van der (John) -MONSTER

140 District West Brabant (ZN)
Wedstrijdleider PK: L. de Leeuw (Louis) - 06-21705461 - knbb.carambole@gmail.com

154723-11724-De Ram1-Meeuwissen A.H. (Aaron) -PRINSENBEEK
135906-11724-De Ram1-Dongen P.M. van (Peter) -BERGEN OP ZOOM
101501-11750-BELLEVUE-Nispen M. van (Marius) -BERGEN OP ZOOM

124 District West Friesland (WN)
Wedstrijdleider PK: T. de Weerd (Thea) - 06-34047980 - voorzitter@knbbwestfriesland.nl

219327-10889-DE ROODE LEEUW-Kuin W. (Wil) -HEM
151898-12459-DE WURF-Kok D.J. (Dirk Jan) -LUTJEBROEK
116381-10875-Horna-Steen E. .M. van der (Ed) -WESTWOUD
225309-10875-Horna-Hudding M. van den (Martin) -OOSTHUIZEN
153672-10867-ABBEKERKER BIL. CLUB CARAMBOLE-Lub H. (Henk) -ABBEKERK
156036-10875-Horna-Noordeloos J. (Jos) -HOOGKARSPEL
105643-14007-TOKOLOCO-Groot T. (Ton) -SPIERDIJK
118184-10926-ENTREE-Koomen J. (Johan) -WERVERSHOOF
202739-10918-'T MODDERMANNETJE-Robert M.H.E.M. (Mathieu) -ENKHUIZEN
161255-10875-Horna-Wit E.J.M. de (Eric) -HOOGKARSPEL
116954-12459-DE WURF-Slagter M. (Martin) -HOOGKARSPEL

106 District Zwolle e.o. (NON)
Wedstrijdleider PK: P. de Haan (Pieter) - 06-12123964 - wedstrijdleiderpk@outlook.com

154155-10711-D.O.S.-Severs A. (Ab) -HEERDE
216497-10709-DE KOLONIE-Brummer R. (Roel) -DIEVER
216873-10690-BV Steenwijk-Oosterkamp E. (Erwin) -TUK
104560-10700-ONS GENOEGEN-Berg D.J. van den (Jan) -HASSELT
156585-10690-BV Steenwijk-Westerbeek J.H. (Jan) -OLDEMARKT

200 District ZZ via geen vereniging carambole ()
120735-1-via geen vereniging carambole-Vierwind W. (Willem) -OENE