ankerkader 47/2 eerste klasse
Detail inschrijvingen nationaal seizoen 2018-2019 per 28-01-2023
Print

142 District Delta Zuidwest (ZN)
Wedstrijdleider PK: L. Hakbijl (Leo) - 06-51537923 - leo@lhakbijl.nl

141794-11477-KWADENDAMME-Walhout D. (Danny) -HEINKENSZAND
173219-11516-DEN OUDEN AREND-Stevendaal R. van (Robert) -VOGELWAARDE
128578-11477-KWADENDAMME-Bree P. de (Peter) -MIDDELBURG

119 District Eem- en Flevoland (MN)
Wedstrijdleider PK: L. Albers (Lilian) - 06-42412911 - herman.en.lilian@gmail.com

164899-11948-ALMERE '83-Vreekamp M.G. (Martin) -ALMERE
142008-15569-BILJARTEN IS ONZE SPORT-Beek G. van (Gert) -NIJKERK
178938-11948-ALMERE '83-Diters R. (Ricardo) -NIEUWEGEIN
143121-15569-BILJARTEN IS ONZE SPORT-Linden E. van der (Erik) -NIJKERKERVEEN
171694-10053-BV '75-Groep C.J. van de (Cor) -BUNSCHOTEN SPAKENBURG
139298-10760-De Jol-Damen S. (Stefan) -LELYSTAD

149 District Hertogenbosch (MN)
Wedstrijdleider PK: N.H.I.F. van Alebeek (Nico) - 06-22711118 - nicovanalebeek@gmail.com

104332-10150-BV de Hazelaar-Polman D. (Dennis) -ROSMALEN
130388-10150-BV de Hazelaar-Dericks H.H.M. (Eric) -WIJCHEN
103161-10150-BV de Hazelaar-Ulijn A.M. (Alex) -BERLICUM
208704-10150-BV de Hazelaar-Kanters J. (Jordy) -HEESWIJK-DINTHER

121 District Het Sticht (MN)
Wedstrijdleider PK: J.D. Veldwijk (Jan) - 06-23304713 - janveldwijk@hotmail.com

180351-10061-BV Apollo-Dopperen M. van (Marco) -NIEUWEGEIN

154 District Kempenland (ZN)
Wedstrijdleider PK: M. Blom (Maria) - 040-2438015 - Blom-ederveen@kpnplanet.nl

155729-15689-VIOS-Deelen R.A. (Roland) -HELMOND

118 District Nijmegen (MN)
Wedstrijdleider PK: S.D.C.M. Megens-van Geel (Sebina) - 06-44462736 - secretaris@bvwoezik100.nl

151022-10334-MOIRA-Nabuurs S. (Sven) -BEUNINGEN
138428-10343-VRIENDENKRING-Hoen S.J. (Stefan) -GRAVE
161145-15822-BV Zalencentrum De Posthoorn-Pattiruhu D. (Demi) -DORDRECHT
162865-10334-MOIRA-Prakke R.M. (Robert) -NIEUW HEETEN
160004-11608-DE TREFFERS-Jansen J.H.J. (Sjef) -MILL
104909-10343-VRIENDENKRING-Megens T.H.W. (Lyon) -WIJCHEN

125 District Noord Holland Midden ()
Wedstrijdleider PK: J.H. Berg (Janhans) - 06-45756316 - janhans.berg@xs4all.nl

117552-10830-ONDER ONS-Veldt V.P.J. (Vincent) -BEVERWIJK

123 District Noordwest Nederland (WN)
Wedstrijdleider PK: J.A.W. Kost (Arnolda) - 06-21970851 - wedstrijdleiderpk@knbbnwn.nl

181874-10944-B.C. Schagen-Klijbroek K. (Kees) -TUITJENHORN
139043-10944-B.C. Schagen-Geest P.A. van der (Piet) -'T VELD

114 District Veluwezoom (MN)
Wedstrijdleider PK: L.F.P. Pijnenburg (Leon) - 06-12037120 - leonpijnenburg@gmail.com

130692-10774-REMBRANDT-Egbers M. (Martijn) -BEEK
122953-12678-BV de Trots van Kluirendal-Klok H. (Hans) -NEEDE
165915-12678-BV de Trots van Kluirendal-Dongen J.H. van (Jan) -BEMMEL

155 District Venlo e.o. (ZN)
Wedstrijdleider PK: E.P.M. van de Venne (Edmond) - 06-33148780 - pkleider@knbb-venlo-eo.nl

130496-11579-Biljartclub Tegelen-Boogaard H. van den (Harrie) -TEGELEN

133 District Vlietlanden (WN)
Wedstrijdleider PK: L. Ligthart (Lenny) - 06-24652088 - Dribbel35@gmail.com

182749-12922-'T GROENE HART-Zalm J. van der (Jim) -MONSTER

124 District West Friesland (WN)
Wedstrijdleider PK: T. de Weerd (Thea) - 06-34047980 - voorzitter@knbbwestfriesland.nl

117334-10875-Horna-Koomen L. (Leo) -ZWAAG
131886-10875-Horna-Bot G. (Germ) -HOORN
211076-10875-Horna-Jong J. (Jordy-Branco) -ZWAAGDIJK WEST

157 District Zuid Limburg (ZN)
Wedstrijdleider PK: L. van den Hoogen (Loek) - 06-14927675 - loek.vanden.hoogen@gmail.com

127439-15810-Mark_Us-Heespelink C.M.G. (Cor) -SIBBE