libre-groot eerste klasse
Detail inschrijvingen nationaal seizoen 2017-2018 per 29-11-2021
Print

142 District Delta Zuidwest (ZN)
Wedstrijdleider PK: L. Hakbijl (Leo) - 06-51537923 - lhakbijl@zeelandnet.nl

128578-11477-KWADENDAMME-Bree P. de (Peter) -MIDDELBURG
141794-11477-KWADENDAMME-Walhout D. (Danny) -HEINKENSZAND

138 District Dordrecht (WN)
Wedstrijdleider PK: P. Verhaar (Piet) - 06-23357419 - pietvangerte@hotmail.com

122153-11192-HET WAPEN VAN ALBLASSERDAM-Johler G. (Gerard) -GOUDERAK

119 District Eem- en Flevoland (MN)
Wedstrijdleider PK: L. Albers (Lilian) - 06-42412911 - herman.en.lilian@gmail.com

164899-11948-ALMERE '83-Vreekamp M.G. (Martin) -ALMERE
142008-15569-BILJARTEN IS ONZE SPORT-Beek G. van (Gert) -NIJKERK
171694-10053-BV '75-Groep C.J. van de (Cor) -BUNSCHOTEN SPAKENBURG

103 District Groningen Drenthe (NON)
Wedstrijdleider PK: P. Potjewijd (Pieter) - 06-83824367 - p.potjewijd@gmail.com

153957-10497-DE HARMONIE-Spakman F. (Folke) -GRONINGEN

121 District Het Sticht (MN)
Wedstrijdleider PK: J.D. Veldwijk (Jan) - 06-23304713 - janveldwijk@hotmail.com

180357-15790-BV Nieuwegein-Dopperen T. van (Tommie) -IJSSELSTEIN UT
180351-15790-BV Nieuwegein-Dopperen M. van (Marco) -NIEUWEGEIN

154 District Kempenland (ZN)
Wedstrijdleider PK: M. Blom (Maria) - 040-2438015 - Blom-ederveen@kpnplanet.nl

155729-15689-VIOS-Deelen R.A. (Roland) -HELMOND

146 District Midden-Brabant (ZN)
Wedstrijdleider PK: N.A.M. van den Hooff (Bert) - 06-21108814 - tilburg49@ziggo.nl

215766-13026-Biljartclub Goirle-Dijke W. van (Wilbert) -ROOSENDAAL
101810-13026-Biljartclub Goirle-Pols A. (Adrie) -TILBURG

118 District Nijmegen (MN)
Wedstrijdleider PK: S.D.C.M. Megens-van Geel (Sebina) - 06-44462736 - secretaris@bvwoezik100.nl

160004-11608-DE TREFFERS-Jansen J.H.J. (Sjef) -MILL
151022-10334-MOIRA-Nabuurs S. (Sven) -BEUNINGEN

125 District Noord Holland Midden ()
Wedstrijdleider PK: J.H. Berg (Janhans) - 06-45756316 - janhans.berg@xs4all.nl

184237-15515-BV Rappel-Bastiaan R.E. (Robin) -PURMEREND
115715-15806-BV de Kaaskijker-Hofland M. (Mike) -ALKMAAR

123 District Noordwest Nederland (WN)
Wedstrijdleider PK: J.A.W. Kost (Arnolda) - 06-21970851 - wedstrijdleiderpk@knbbnwn.nl

169660-10944-B.C. Schagen-Geest P.A.S. van der (Pieter) -'T VELD

108 District Twente (NON)
Wedstrijdleider PK: A.E. ten Oever (Arnold) - 06-21845844 - tenoever@knbbtwente.nl

162865-10543-'T CENTRUM '47-Prakke R.M. (Robert) -NIEUW HEETEN

114 District Veluwezoom (MN)
Wedstrijdleider PK: L.F.P. Pijnenburg (Leon) - 06-12037120 - leonpijnenburg@gmail.com

129770-12678-BV de Trots van Kluirendal-Temmink T. (Tom) -ZETTEN
130692-10774-REMBRANDT-Egbers M. (Martijn) -BEEK

140 District West Brabant (ZN)
Wedstrijdleider PK: L. de Leeuw (Louis) - 06-21705461 - knbb.carambole@gmail.com

217429-11724-De Ram1-Snellen Jr. H. J. (Hans) -ZUNDERT

124 District West Friesland (WN)
Wedstrijdleider PK: T. de Weerd (Thea) - 06-34047980 - voorzitter@knbbwestfriesland.nl

101350-10875-Horna-Heida W. (Wouter) -ZWAAG