150 District Oss (MN)
Detail inschrijvingen nationaal seizoen per 24-09-2018

Wedstrijdleider PK: J.G. van de Camp (Johnny) - 06-53870552 - johnnymegen@hotmail.com
Print
lkl-extlkl-ovglkl-top382-3bkl-13kl-ext3gr-2lkl-3elkl-1e3gr-13kl dames57/2 open38/2 open
6415132513122

libre-klein extra klasse

151695-10161-KRIJT OP TIJD-Vugts H.P.J.M. (Henk) -OSS
224188-11846-KERKZICHT-Hurk J.F. v.d. (Antwan) -GEFFEN
148873-10176-DOS '71-Huizinga J. (John) -ULESTRATEN
171982-10176-DOS '71-Thoonen A.P.M. (Bert) -BOEKEL
212433-10171-MOIRA-Lith J.M.F.M. van (Jeroen) -MAREN-KESSEL
163267-13560-Biljartvereniging Jong Geleerd-Robben M.J. (Mark) -VOLKEL

libre-klein overgangs klasse

126829-10176-DOS '71-Wetering T. van de (Tonnie) -BOEKEL
176005-10161-KRIJT OP TIJD-Ven Th.E.G. van der (Theo) -RAVENSTEIN
212433-10171-MOIRA-Lith J.M.F.M. van (Jeroen) -MAREN-KESSEL
148873-10176-DOS '71-Huizinga J. (John) -ULESTRATEN

libre-klein top klasse

154028-12057-TOUCHE-Megens H.A.R.L. (Harold) -OSS

kader 38/2 derde klasse

224188-11846-KERKZICHT-Hurk J.F. v.d. (Antwan) -GEFFEN
151695-10161-KRIJT OP TIJD-Vugts H.P.J.M. (Henk) -OSS
148873-10176-DOS '71-Huizinga J. (John) -ULESTRATEN
171982-10176-DOS '71-Thoonen A.P.M. (Bert) -BOEKEL
212433-10171-MOIRA-Lith J.M.F.M. van (Jeroen) -MAREN-KESSEL

bandstoten-klein eerste klasse

138492-11846-KERKZICHT-Loosbroek R.G. van (Ruud) -NULAND

driebanden-klein extra klasse

123875-10160-VERKREGEN DOOR OEFENING-Zwiers J.M.A. (Johan) -OSS
170130-10159-T.O.P.-Janssen J.M.G. (Jac) -OSS
102911-10160-VERKREGEN DOOR OEFENING-Zwiers M.F.J. (Riny) -OSS

driebanden-groot tweede klasse

170130-10159-T.O.P.-Janssen J.M.G. (Jac) -OSS
130004-11817-NET MIS-Heuvel M.T.F.M. van den (Marcel) -WIJCHEN

libre-klein derde klasse Jeugd

236089-12256-Biljartclub Zeeland-Biemans D. (Dylan) -ZEELAND
247986-12256-Biljartclub Zeeland-Theunisz D. (Djami) -VINKEL
236090-12256-Biljartclub Zeeland-Valk B. van de (Bart) -ZEELAND
248122-12256-Biljartclub Zeeland-Meulepas T. (Thijs) -ZEELAND
263949-12256-Biljartclub Zeeland-Emons L. (Lukas) -ZEELAND

libre-klein eerste klasse Jeugd

214801-12256-Biljartclub Zeeland-Grinsven R. van (Roché) -NISTELRODE

driebanden-groot eerste klasse

123875-10160-VERKREGEN DOOR OEFENING-Zwiers J.M.A. (Johan) -OSS
102911-10160-VERKREGEN DOOR OEFENING-Zwiers M.F.J. (Riny) -OSS
170130-10159-T.O.P.-Janssen J.M.G. (Jac) -OSS

driebanden-klein dames klasse

211119-12525-GERMENZEEL-Laar C.E.N.J. van de (Corry) -BOEKEL

ankerkader 57/2 open klasse

126829-10176-DOS '71-Wetering T. van de (Tonnie) -BOEKEL
148873-10176-DOS '71-Huizinga J. (John) -ULESTRATEN

kader 38/2 open klasse

126829-10176-DOS '71-Wetering T. van de (Tonnie) -BOEKEL
148873-10176-DOS '71-Huizinga J. (John) -ULESTRATEN