130 District Duinstreek (WN)
Detail inschrijvingen nationaal seizoen per 09-12-2018

Wedstrijdleider PK: P.R. Walgreen (Peter) - 06-22008200 - 06-50502447 - peterwalgreen@ziggo.nl
Print
lkl-extlkl-ovglkl-top382-33gr-23gr-138/2 open5 pinsbkl-extbkl-ovg
65114514561

libre-klein extra klasse

124144-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Kerkman J.W.A. (Jos) -VOORHOUT
118099-10963-SPORT-Voort G. van de (Gerard) -NOORDWIJKERHOUT
117870-10954-DE ENGEL-Dijk E. van (Erik) -LISSE
205131-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Moerdijk A. (Fons) -LEIDEN
149377-10968-CONCORDIA-Walgreen P.R. (Peter) -ROELOFARENDSVEEN
149439-10963-SPORT-Groot J.K.B.D. (Jaap) -ZOETERMEER

libre-klein overgangs klasse

146158-11926-VELSEN-Ketels A.J.M. (Ad) -DRIEHUIS
141288-11926-VELSEN-Koolen H. (Hans) -HOOFDDORP
149377-10968-CONCORDIA-Walgreen P.R. (Peter) -ROELOFARENDSVEEN
149439-10963-SPORT-Groot J.K.B.D. (Jaap) -ZOETERMEER
124144-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Kerkman J.W.A. (Jos) -VOORHOUT

libre-klein top klasse

118058-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Duivenvoorde B.C. (Ben) -VOORHOUT

kader 38/2 derde klasse

160575-11926-VELSEN-Oskam P.G. (Peter) -HOOFDDORP
118099-10963-SPORT-Voort G. van de (Gerard) -NOORDWIJKERHOUT
117870-10954-DE ENGEL-Dijk E. van (Erik) -LISSE
205131-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Moerdijk A. (Fons) -LEIDEN
226608-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Renskers B.H. (Henny) -LEIDEN
149377-10968-CONCORDIA-Walgreen P.R. (Peter) -ROELOFARENDSVEEN
146158-11926-VELSEN-Ketels A.J.M. (Ad) -DRIEHUIS
141288-11926-VELSEN-Koolen H. (Hans) -HOOFDDORP
149439-10963-SPORT-Groot J.K.B.D. (Jaap) -ZOETERMEER
146865-11804-DE KLIPPER-Schaaf H.Q.J. (Dirk) -HAARLEM
116579-10998-Onder Ons '67-Korenstra H. (Henk) -HAARLEM
121343-10998-Onder Ons '67-Trappmann F. (Frank) -BEVERWIJK
118470-13501-Biljartvereniging KSA-Hart N. 't (Nico) -IJMUIDEN
203879-11926-VELSEN-Gosewehr R. (Ronald) -VELSERBROEK

driebanden-groot tweede klasse

121504-10965-SPORTRUST-Leeuwen R. van (Ron) -WARMOND
176694-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Hoefnagels J.C.M. (Hans) -NOORDWIJK
172259-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Delden M. van (Marcel) -NIEUW VENNEP
118819-10965-SPORTRUST-Kuijken J.A.M. (John) -HAARLEM
204996-13521-KAMPERDUIN-Scheffer R.S. (Robert) -VELSERBROEK

driebanden-groot eerste klasse

178360-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Koster R.C.J. (Robert) -LISSE

kader 38/2 open klasse

124144-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Kerkman J.W.A. (Jos) -VOORHOUT
118098-11926-VELSEN-Smit H.C. (Hein) -VELSERBROEK
103736-11926-VELSEN-Overdijk R. (Rob) -AMSTERDAM
146158-11926-VELSEN-Ketels A.J.M. (Ad) -DRIEHUIS

5-pins klasse

121343-10998-Onder Ons '67-Trappmann F. (Frank) -BEVERWIJK
263802-10998-Onder Ons '67-Boer P. de (Pierre) -BEVERWIJK
225423-10998-Onder Ons '67-Hollenberg T. (Ton) -UITGEEST
141322-10998-Onder Ons '67-Heijne L. (Lau) -HEEMSKERK
225189-10998-Onder Ons '67-Brethouwer H. (Herman) -BEVERWIJK

bandstoten-klein extra klasse

103736-11926-VELSEN-Overdijk R. (Rob) -AMSTERDAM
124144-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Kerkman J.W.A. (Jos) -VOORHOUT
118098-11926-VELSEN-Smit H.C. (Hein) -VELSERBROEK
226608-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Renskers B.H. (Henny) -LEIDEN
118058-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Duivenvoorde B.C. (Ben) -VOORHOUT
183244-12318-Biljartvereniging B.C.O.-Wijnnobel W.C.H. (Wilfred) -SASSENHEIM

bandstoten-klein overgangs klasse

117895-10954-DE ENGEL-Opstal L. (Louis) -LISSE